Spānijas sērfa nometne

PIEDZĪVOJUMS

Saule, smiltis, kristāldzidrs ūdens un lieliski viļņi - tāds ir sērfs Galīcijā - Spānijas rietumu piekrastē. Un mēs dzīvosim pie pašas pludmales! Apskatīsim piekrasti, apmeklēsim pilsētas Santiago un A Coruna. Šī būs lieliska iespēja atpūsties, izbaudīt dabu, kārtīgi uzsērfot un izklaidēties. Neatkarīgi vai esi sērfojis nē, atradīsim viļņu izmēru, ātrumu un sarežģītību, kas būs piemērota katram.

INFO

Laiks:
03.09.2017 - 12.09.2017(9 naktis)

Transports:
Mūsu rīcībā būs komfortabls busiņš. Transfērs no Santiago lidostas iekļauts cenā.

Dzīvošana:
Razo da Costa, Galīcija. Skaistā villā pie pašas pludmales un sērfa spota.

Cenā iekļauts:
Dzīvošana, brokastis, pusdienas, transfērs no un uz lidostu, transports uz sērfa pludmalēm un pilsētām, sērfa instruktors, apdrošināšana, video un bildes no brauciena

Cenā nav iekļauts:
Avio, sērfa dēļa / hidrokostīma īre

Cena:
515 Eur

Apraksts

Dzīvosim skaistā mājā 100m no pludmales un pie paša sērfa spota. Šī pludmale ir gandrīz 7km gara, kas dod plašas sērfa iespējas. 30 minūšu attēlumā vēl vairākas pludmales. Stundas brauciena rādiusā divas skaistas pilsētas - A Coruna un Santiago. Gājiena attālumā restorāni, bāri un veikals.

Mūsu rīcībā būs busiņš ar kuru brauksim sērfot uz foršākajām pludmalēm. Pārējo laiku izmantosim lai iepazītu Spāniju - apskatīsim pilsētas Santiago de Compostela (Santiago ceļa galapunkts) un A Coruna, skaisto piekrasti un bākas. Noteikti izaudīsim spāņu "tapas" kādā no restorāniem.

Jūsu rīcībā bez papildus piemaksas būs kvalificēts Internacionālās Sērfa Asociācijas (ISA) instruktors un glābējs Nauris. Pēdējos 8 mēnešus Nauris intensīvi pasniedza sērfa nodarbības Jaunzeilandes lielākajā sērfa skolā. Sērfojis un krājis pieredzi ļoti skaistās vietās Brazīlijā, Indonēzijā, Kalifornijā, Hawaii, Indijā, Marokā un vēl. Nauris labprāt nodos zināšanas tālāk, dalīsies savā pieredzē un palīdzēs labāk izprast okeānu, lai ikvienam būtu iespēja uzlabot vai iegūt iemaņas sērfošanā un vienkārši labi pavadīt laiku gan ūdenī, gan pludmalē.

Kādu laiku varam sagaidīt Galīcijā septembrī? Statistiski lietainu dienu ir maz. Temperatūra turās virs 20 grādiem un ūdens ~ 19 grādu silts.

Visu piedzīvojumu iemūžināsim skaistās bildēs un video.

Galerija

VIDEO UN BILDES NO IEPRIEKŠĒJIEM BRAUCIENIEM


Ar Tevi kopā būs

Nauris

ISA sertificēts instruktors

Jānis

Asistents, filmētājs, bildētājs, šoferis

Buka

Virtuves feja

Mēs esam par aktīvu atpūtu un elpu aizraujošiem piedzīvojumiem. Mēs mīlam dabu un enerģiju ko tā spēj mums sniegt. Mēs nebaidāmies no izaicinājuma un nezināmā. Mēs nedzīvojam komforta zonā, mēs izbaudām to, kas ir aiz tās. Šādi mums patīk ceļot. Un mēs aicinām Tevi mums līdzi!

Piesakies