Portugāles sērfa nometne

PIEDZĪVOJUMS

9 saulrieti pie Atlantijas okeāna, pasaules klases sērfs, episkas pludmales un piedzīvojumi. Pro sērferi šo vietu dēvē par Eiropas Kaliforniju - viena no skaistākajām okeāna piekrastēm Eiropā. Šī būs lieliska iespēja atpūsties, izbaudīt dabu, kārtīgi uzsērfot un izklaidēties. Algarves reģions ar rietumu un dienvidu krastiem ir populārs sērferu galamērķis, neatkarīgi no tā vai esi to jau kādreiz darījis vai nē - viļņu izmērs, ātrums un sarežģītība būs piemērota katram.

INFO

Laiks:
08.-17.05.2018(9 naktis)

Transports:
Mūsu rīcībā būs komfortabls busiņš. Transfērs no Faro lidostas iekļauts cenā.

Dzīvošana:
Skaistā villā Budens ciemā. Ideāla lokācija, lai ērti piekļūtu abu krastu labākajām sērfošanas vietām.

Cenā iekļauts:
Dzīvošana, brokastis, pludmalē - uzkodas enerģijai pusdienās, transfērs no un uz lidostu, transports uz sērfa pludmalēm un pilsētām, sērfa instruktors, apdrošināšana, video un bildes no brauciena

Cenā nav iekļauts:
Avio, sērfa dēļa / hidrokostīma īre

Cena:
495 Eur

Apraksts

Dzīvosim skaistā mājā ar pledbaseinu, kas atrodas Budens ciemā. Tas ir sērfošanai ģeogrāfiski visizdevīgākais punkts, jo no tā īsā laikā sasniedzamas gan dienvidu krasta, gan rietumu krasta pludmales. Arī skaistā Lagosas pilsēta - tikai 25 minūšu brauciena attālumā. Tuvākās pludmales - Zavial, Barranco un Ingrina 5 minūšu brauciena attālumā.

No Faro lidostas mūsu rīcībā ir busiņš/i, ar kuru brauksim sērfot uz foršākajām pludmalēm. Pārējo brīvo laiku izmantosim iepazīstot Portugāli. Brauksim uz tuvākajām pilsētām un apskates objektiem - apskatīsim mežonīgās klintis, okeāna alas un piekrasti. Katru rītu sāksim ar garšīgām brokastīm un tad uz pludmali sērfot. Katram sagatavosim pusdienu paciņu enerģijai, ar ko iestiprināties starp sērfa sesijām. Vakaros kopīgi gatavosim gardās Portugāles jūras veltes.

Jūsu rīcībā bez papildus piemaksas būs kvalificēts Internacionālās Sērfa Asociācijas (ISA) instruktors un glābējs Nauris. Nauris pasniedza sērfa nodarbības Jaunzeilandes lielākajā sērfa skolā un privātas nodarbības Indonēzijā. Sērfojis un krājis pieredzi ļoti skaistās vietās Brazīlijā, Indonēzijā, Kalifornijā, Hawaii, Indijā, Marokā un vēl. Nauris labprāt nodos zināšanas tālāk, dalīsies savā pieredzē un palīdzēs labāk izprast okeānu, lai ikvienam būtu iespēja uzlabot vai iegūt iemaņas sērfošanā un vienkārši labi pavadīt laiku gan ūdenī, gan pludmalē.

Kādu laiku varam sagaidīt Portugālē septembrī? Statistika rāda, ka ierasti šajos mēnešos temperatūras svārstās no vidēji līdz 29C dienā līdz 17C naktī. Iespēja, ka diena būs apmākusies - 5%. No visām mēneša dienām - lietainas ~5. Ūdens temperatūra vidēji - 21C.

Visu piedzīvojumu iemūžināsim skaistās bildēs un video.

Galerija

VIDEO UN BILDES NO IEPRIEKŠĒJIEM BRAUCIENIEM


Ar Tevi kopā būs

Nauris

ISA sertificēts instruktors

Jānis

ISA sertificēts instruktors

Mēs esam par aktīvu atpūtu un elpu aizraujošiem piedzīvojumiem. Mēs mīlam dabu un enerģiju ko tā spēj mums sniegt. Mēs nebaidāmies no izaicinājuma un nezināmā. Mēs nedzīvojam komforta zonā, mēs izbaudām to, kas ir aiz tās. Šādi mums patīk ceļot. Un mēs aicinām Tevi mums līdzi!

Piesakies