Mežonīgo Karpatu freeride piedzīvojums

PIEDZĪVOJUMS

Šo piedzīvojumu raksturo viens vārds - unikāls! Brauciens paredzēts tiem, kas alkst uzzināt īsteno vārda "backcountry" nozīmi. Aizbraukt uz mežonīgajiem Karpatiem ir tas pats, kas uzņemt savu personīgo "Into the Wild" filmu... Freedom Routes pavasarīgā freeride nometne no senākās eiropas civilizācijas Jūs aizvedīs uz pirmatnējo pasauli. Tur, kur sāksies nometne - beigsies visi ceļi! Tālāk tikai paša spēkiem - ar slēpēm, splitbordiem vai sniega kurpēm.

INFO

Laiks:
9 - 17.marts 2018

Transports:
Brauksim ar komfortablu busiņu no Rīgas

Dzīvošana:
Ganu mājā "Koliba"

Cenā iekļauts:
Dzīvošana, ēšana, alkoholiskie dzērieni, karstā baļļa, freeride apdrošināšana, gids un instruktors, ceļš abos virzienos, guļammaiss

Cenā nav iekļauts:
Slēpošanas / snovborda ekipējums. Kāpšanas ekipējums

Cena:
490 Eur

Apraksts

Dzīvosim autentiskā un joprojām funkcionālā ganu mājā - kolibā, kur rītos celsimies kopā ar pirmajiem saules stariem. Dienas pavadīsim kāpjot kalnos, veicot iespaidīgus nobraucienus neskartā un svaigajā sniegā un baudīsim mirkli! Līdz ar saulrietu Jūs sagaidīs neticams apre-ski: liels ugunskurs, garšīgs ēdiens, "karpatu džakuzi" un zvaigžņota debess.

Mēs nodrošinām pieredzējuša gida pavadību, garantējam neskartu sniegu, pirmos pavasara ziedus, draudzīgu kompāniju un neaizmirstamus iespaidus. Šis piedzīvojums palīdzēs Jums izbaudīt dabas harmoniju un atslēgties no pilsētas steigas un stresa.

Nometnes vieta: Gadžina kalnu ieleja Ukrainas rietumu daļā, netālu no robežas ar Rumāniju (tuvākais apdzīvotais punkts - ciemats Bistrec.) Ieleja atrods blakus pašai iespaidīgākajai kalnu grēdai Ukrainas Karpatos. Tuvākās virsotnes - Špici, Kizli, Rebra.

Nepieciešamais ekipējums:
- Personīgais slēpošanas / snovborda ekipējumus
- Sniega apģērbs un pārgājiena apavi
- Trauki (pēc pašu ieskatiem) - krūze, šķīvis, karote, termoss utt.
- Ķivere un brilles (gan nobraucieniem, gan pastaigām)
- Uzticama mugursoma

Galerija

VIDEO UN BILDES NO IEPRIEKŠĒJIEM BRAUCIENIEM


Ar Tevi kopā būs

Jānis

Organizators, freeride entuziasts, slēpošanas instruktors

Mēs esam par aktīvu atpūtu un elpu aizraujošiem piedzīvojumiem. Mēs mīlam dabu un enerģiju ko tā spēj mums sniegt. Mēs nebaidāmies no izaicinājuma un nezināmā. Mēs nedzīvojam komforta zonā, mēs izbaudām to, kas ir aiz tās. Šādi mums patīk ceļot. Un mēs aicinām Tevi mums līdzi!

Piesakies